Results Breeding Shows 2017

TORHOUT - 24.06.2017

Name

Picture

Pedigree

Owner


BEST FOAL

Tanneke vd Stal Houteghem

056-008-020170006

Veulenkampioen

F: Benten 056-008-00N052637
M: Cura 528-015-020060374
FM: Topas I-92
Paul Hallaert
H. D’Ydewallestraat 40
8730 Beernem


BEST YOUNG HORSE

Robica van de Stal Houteghem

056-008-020150020
Jeugdkampioen

F: Benten 056-008-00N052637
M: Mirka van de stal Houteghem 056-008-020110050
FM: Kestor 528-015-01990K-37
Paul Hallaert
H. D’Ydewallestraat 40
8730 Beernem


CHAMPION OF THE SHOW

Hermine of Stal Valentin

056-008-000H31053
Dagkampioen

F: Herman 056-007-000N-9627
M: Karin 528-015-000NL-K90
FM:
Hafstad 056-007-000N-199
Marc Warreyn
Torrelestraat 2
8670 Oostduinkerke


BEST GELDING

Lynco van de Puydepoel

056-008-020100052
Ruinenkampioen

F: Hjellar N-022707
M: Waltha NL-0605
FM: 
Halldor   NL-I77
Ivan Depuydt
Rattevallestraat 24A
8433 Middelkerke

 

BEST PREPARED

Rinus van de Landweg

056-008-020150006
Best getoiletteerde

F: Brijol 528-015-020050298
M: Minca 056-008-020110047
FM: Lyckângs Tempo SE24-07-1056
Steven De Rauw
Grote Baan
9310 Aalst

 

   
  

Complete results : click here

 

MEEUWEN - 02.07.2017

Name

Picture

Pedigree

Owner


BEST FOAL

Tuïsto van de Bilterhoeve

056-008-020170013

Veulenkampioen

F: Lyckângs Tempo 752-024-000701056
M: Oriana van de Bilterhoeve 056-008-020130025
FM: Brijol 528-015-020050298
Dennis en Patty Dierckx-De Groote
Heiend
2275 Lille


BEST YOUNG HORSE

Mora

528-015-020160013
Jeugdkampioen

F: Gjøvik 528-015-020100015
M: Cora 528-015-020060330
FM: Kventin NL-I-87
Kelly Kuppens
Bocholterkiezel
3960 Bree


BEST GELDING

Prydar d'Ardenne

056-008-020140011
Ruinenkampioen

F: Kaulier 056-008-020090047
M: Lovinda d'Ardenne 056-008-020100032
FM: Tonar 578-004-00N872517
Tijl Delahaye
Rue de la Resistance
6987 Rendeux


CHAMPION OF THE SHOW

Irina of Stal Valentin

056-008-000I00057
Dagkampioen

F: Kolliståen 578-004-00N982667
M: Britny 578-004-00N022652
FM: Lunnar N-942789
Robin en Mieke Goemaere-Gybels
Kapelstraat
Tessenderlo


REGIONAL CHAMPION

Gina van ’t Kivietenest

056-008-000G30023

Veulenkampioen

F: Bronse 056-007-000N-1887
M: Janha 056-008-000J10109
FM: Reidar 056-007-000NL-R-1
Jan Nullens
Muisvenstraat
3670 Meeuwen-Gruitrode

 

BEST PREPARED

Dakar van de Coige

056-008-000D27044
Best Getoiletteerde

F: Heia Gutt 578-004-199302633
M: Rina van ’t Riddershof 056-008-000R1764
FM: Frank 056-007-000F-198

Marc Brebels
Heidestraat 73
3670 Meeuwen-Gruitrode


BEST UNDER THE SADDLE

Gina van ’t Kivietenest

056-008-000G30023
Best gereden combinatie F: Bronse 056-007-000N-1887
M: Janha 056-008-000J10109
FM: Reidar 056-007-000NL-R-1
Jan Nullens
Muisvenstraat
3670 Meeuwen-Gruitrode
Ruiter: Laura Nullens


   

     
Complete results : click here

 

Oudegem - 20.08.2017

Name

Picture

Pedigree

Owner


BEST FOAL

Talke van de Landweg

056-008-020170001



F: Rudsmo Rune 578098100371900

M: Falke 056-008-000F29024
FM: Mogly 276-343-000663798 

Steven De Rauw
Grote Baan
9310 Herdersem


BEST YOUNG HORSE

Siska van de Landweg

056-008-020160026




F: Lyckângs Tempo SE24-07-1056

M: Falke 056-008-000F29024 
FM: Mogly 276-343-000663798

Steven De Rauw
Grote Baan
9310 Herdersem 


CHAMPION OF THE SHOW

Nouschka

056-008-020120044




F: Tonar N-872517

M: Falke 056-008-000F29024
FM:
Mogly 276-343-000663798

Armand Michiels
Kruisabeelstraat
9310 Moorsel


BEST GELDING

Perry van het Meesdal

056-008-020140004





F: Benten 056-008-00N052637

M: Britny N-022652
FM: 
Lunnar N-942789

Ashley Blommaert
Humbeeksebaan 41
1980 Zemst

 

BEST PREPARED

Tuur van't stal Cnabo

056-008-020170053




F: Benten 056-008-00N052637

M: Lis van het Meesdal 056-008-020100063
FM:Herman 056-007-000N-9627 

Koen De Boom/Jolien Cnapelinckx
Humbeeksebaan
1980 Zemst 

 

   
  

Complete results : click here

 

GRIMBERGEN - 02.09.2017

Naam

Foto

Afstamming

Eigenaar


BEST FOAL

Toundra van het Terweidenhof

056-008-020170007



V: Leo de Chaumont 056-008-020100004
M: Giljadokka de la chefna 056-008-000G30074
VM: Årdalsrappen N-952539
Valère Brans
Terweidenstraat 60
3440 Zoutleeuw


CHAMPION OF THE SHOW

Giljadokka de la Chefna

056-008-000G30074



V: Årdalsrappen N-952539
M: Soldokka N-902844
VM: Drago N-2018FH 
Valère Brans
Terweidenstraat 60
3440 Zoutleeuw


BEST GELDING 

Jonas Av Stal Valentin

056-008-000I00057




V: Hermansen N-012629

M: Britny 578-004-00N022652
VM:
Lunnar N-942789

Carine Saint
Zavelstraat 16
3212 Pellenberg 


BEST PREPARED

Perla van de Bilterhoeve

056-008-020140007


V: Brijol 528-015-020050298

M: Maigråa 578-004-N19932526
VM: Hertug 056-007-000N-8725

Patty De Groote
Heiend
2275 Lille

 

   
  

Volledige resultaten : klik hier

 

BATTICE - 03.09.2017

Naam

Foto

Afstamming

Eigenaar


BEST FOAL

Tula d'Ardenne

05600802017001





V: Torsetblakken N-02-2617

M: Dorinda d'Ardenne D27054
VM: Årdalsrappen N-952539


Johan Delahaye
Wilogne
6661 Houffalize


CHAMPION OF THE SHOW

Naust Nikita

578-004-00N32510




V: Birkelidguten N-992657

M: Naust Ljosa N-952828
VM: Jalninn N-912683

Francis Thilmany
Chinheid
4860 Pepinster


BEST GELDING

Mette

056-008-020110034




V: Haukaren 578-004-N00032697

M: Debbie 056-008-000D27013
VM: Heia Gutt 578-004-199302633

Marjolein Dalm


BEST PREPARED

Finslands Elina

578-002-020102636



V: Leirdals Odin 578-004-N00022609

M: Finslands Norigo 578-004-N00012708
VM: 
Niklas 578-004-N00962609

Francis Thilmany
Chinheid
4860 Pepinster

 

   
  

Volledige uitslagen : klik hier

 

WIEKEVORST - 09.09.2017

Naam

Foto

Afstamming

Eigenaar


BEST FOAL

Timores van de Bilterhoeve

056-008-020170039




V: Rudsmo Rune 578-002-020132591

M: Lucretia van de Bilterhoeve 056-008-020100047
VM: Brijol NL-0298

Dennis en Patty Dierckx –De Groote
Heiend 61
2275 Lille


BEST YOUNG HORSE

Raika van de Bilterhoeve

056-008-020150022

Veulenkampioen


V: Brijol NL-0298

M: Maigråa
VM: Hertug N-87-2523

Patty De Groote
Heiend
2275 Lille


CHAMPION OF THE SHOW

Lucensia van de Bilterhoeve

056-008-020100045


Dagkampioen


V:Brijol NL-0298

M: Clea C26119
VM:
Tao DK-03161
Dennis en Patty Dierckx-De Groote
Heiend
2275 Lille 


BEST GELDING

Hank

528-015-020110166



V: Ansgar Skellerød DK-685

M: Wolly 528-015-020010420
VM:
Anton 528-015-019900I83

Dries Vissers
Delstraat
2370 Arendonk

 

BEST PREPARED

Lucretia van de Bilterhoeve

056-008-020100047



V: Brijol 528-015-020050298
M: Aislynn 528-015-020040171
VM: Timor NL-0385


Dennis en Patty Dierckx –De Groote
Heiend 61
2275 Lille

 

   
 

Volledige uitslagen : klik hier